hakkimizda

İran kültürünün köklü izlerini taşıyan İRANİAN TRANS uluslar arası taşımacılık güvenilir, kaliteli, sürekli gelişme felsefesi ile hep daha iyi, sürdürülebilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

İRANİAN TRANS uluslar arası taşımacılık her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen araç filosu, sektöründe bilgili ve deneyimli personeli ile kusursuz hizmet vermek anlayışındadır. Kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiği çizmekte olan firmamız,müşterilerimizin yegane Lojistik ve Tedarik Zinciri İş Ortağı olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bölgesinin öncü ve yenilikçi lojistik şirketlerinden biri olmayı hedefleyen İRANİAN TRANS uluslar arası taşımacılık’ın, Türkiye de İstanbul Merkez ofis olmak üzere, İran da, Bazargan, Urumia, Tehran, Dogharun, Bilesuvar, Bandar Abbas, Bandar Lenge,Yazd,Qazvin,Ardabil,Pol,Jolfa,Tabriz,BandarAnzali, Shriaz, Zahidan, Mircave, Basmag, Merivan, Gheshm, Khoy, Arak, İnceburun, Piransehr, Bushehr, Serow, Nowshahr, Khorramshahr, Astara, Mashhad, Esfehan, Marand, Milak, Lotfabad, Bajgiran, Sarakhs, Kish Adası, Gürcistan da Batum ve Tiflis te ofisleri bulunuyor.

 

MİSYONUMUZ

Hizmet sağladığı coğrafyada yenilikçi,entegre lojistik hizmetler sunarak sürecin işletilmesi ve ihtiyaçların mümkün olan en düşük maliyetle karşılanarak müşterilerinin,ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak.

 

VİZYONUMUZ

Bölgemizde entegre lojistik hizmetler zinciri kapsamındaki faaliyetlerin tamamını kalitesinden, güveninden ve iş ahlakından ödün vermeden sunabilen,küresel pazarlarda faaliyet gösteren bir dünya markası olmaktır.